| anonim_4396 a întrebat:

Gândit-va cum ar fi sa fi singurul bărbat sau singura femeie de pe pământ printre celelalte sexe opuse.

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

M-am gandit.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu stiu daca ar fi asa misto, deoarece eu joc fotbal cu prietenii, merg pe stadion la fiecare meci al echipei mele preferate, merg cu ei in cluburi, discoteci, baruri, jucam biliard, deci daca ai fi numai cu fete crezi ca ar fi prea misto? Ti-ar place l-a inceput intr-adevar, dar apoi ti s-ar lua, ai simti nevoia de a juca un fotbal, de a juca un biliard, de a bea o bere rece vara cu baietii etc. deci gandeste-te bine, inainte sa iti doresti ceva.