| DaniEllaG a întrebat:

Gata TPU! Am depus dosar la Administratie Publica in Cadrul facultatii de Drept, Stiinte Administrative si Sociologie. Intrebarea mea este: Ce pot sa fac mai departe? Am sanse mari de angajare? Si cam ce salariul pot avea? Estimativ.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pana cand vei termina tu facultatea mai sunt ceva anisori. Este o alegere buna. Lucrurile pana cand termini tu se vor indrepta. Spor la invatat si sa o termini cu succes!

| DaniEllaG explică:

Stiu ca mai sunt ceva ani, dar trebuie sa ma gandesc si la ce viitor pot avea caci pana la urma il fac cu mana mea (viitorul).Ma bucur ca in sfarsit vad o parere buna despre aceasta facultate. Multumesc mult si spor si tie in ceea ce faci happy