| Marry123 a întrebat:

Resurse umane in cadrul facultății de sociologie si astistena sociala ( ubb, cluj) sau comunicare si relatii publice in cadrul facultății de stiinte politice, administrative si ale comunicării ( ubb, cluj)?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu ce te ajută astea la sex?!?

| Ara997 a răspuns (pentru mihai69):

Pai toate "lucrurile" incep cu o buna comunicare, nu?!

| Marry123 explică:

Preferam un raspuns serios, nu o bătaie de joc, dar se pare ca unii pentru asta trăiți happy dacă nu esti in stare sa răspunzi mai bine te abtii pentru ca nu toata lumea are chef de lipsa de educatie a cuiva. Am pus o intrebare normală si un copil ca tine se gaseste sa comenteze, dar ce sa faci, asa sunt românii, lipsiți de scrupule.