| Sn00pY a întrebat:

Ghicitoare:Esti intr-o camera nu are ferestre usi si in mijloc este o teava cu diametrul de 5mm si in teava este o bila de lemn de 4mm, teava este de jumatate de metru(bagata in pamant) si ai si doua agrafe.Cum scoti bila?

Răspuns Câştigător
| vigome a răspuns:

Mai Just4Fun, cam ai dreptate dar de unde apa? Bine, mai are o posibilitate, dar trebuie sa astepte sa ii,, vina", intelegi cred la ce ma refer, ca de toti avem,, nevoi".

8 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Umpli teava cu apa. Agrafele ti le prinzi in par sa arati mai smecher

| Just4FunHD a răspuns:

Pai ma gandeam ca are logica ca nu ai de unde sa iei apa si e clar ca folosesti lichide proprii laughing. Insa nu vroiam sa fiu atat de...vulgar sa zicem, incat sa spun ca trebuie sa iti faci nevoile in ea. Ma rog era la minte cocosului!

| AdelaPopescu a răspuns:

Legi cele doua agrafe si le alungesti sa devina o sarma lunga apoi cu sarma scoti bila. Sapi in pamant si cu agrafele scoti bila. Sau dai un picior la teava pana zboara din pamant cu tot cu bila. Dar n-ar mai avea rost agrafele.

| AdelaPopescu a răspuns:

Ce caterinca laughing eu meritam funda, dar tu esti la caterinca la fel ca si intrebare ta.ma pe tine si pe intrebarea ta de... laughing ciao!

| AdelaPopescu a răspuns:

Sa stii ca-s fata, poate te-ai gandit dupa nume ca-s baiat si ai devenit brusc invidios pe inteligenta mea laughing Dar poate ca-s fata si tu esti misogin e mai nasol si te oftici si mai mult laughing eu am dat primul raspuns cat de cat plauzibil. Asa ca... faci umbra Pamantului degeaba, coca boy laughing

| AdelaPopescu a răspuns:

Voi nu va dati seama ca aceasta ghicitoare e cu inteles ascuns. De fapt teava se refera la organul lui.si i-a intrat o bila de lemn inauntru.asta poa sa insemne mai multe. ori prin metode sado maso i a intrat un testicul inauntru. ori de la prea multa masturbare i s-a umflat prea tare si nu mai poa s-o potoleasca laughing Acum chiar ca-mi dadeai funda laughing

| AdelaPopescu a răspuns:

Eu faceam misto cu ultimile raspunsuri. si agrafele pentru ce mai sunt? si n ai de unde sa stii care e intrarea n tzeava, tu ai specificat doar ca-i bagata-n pamant. altii au luat raspunsul de pe net sau il stiau, oricum o ghicitoare de prost gust.

| Sn00pY explică:

Nu e nici un organ straight face raspunsu estei sa faci treaba mica in teava...ca bila este de lemn si plutestewinking