| anonim_4396 a întrebat:

Gradinita banuiesc ca nu se face online, nu? laughing
Cei care sunt inscrisi la gradinita si nu fac nici fizic nici online, sunt trecuti anul, nu? Gen ii trece normal, ca si cum ar face?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Educatorii vor tine legatura cu parintii in mediul online (mail, Facebook, Whatsapp) si se pot propune activitati in casa, potrivite varstei copiilor.
Parintii si cei mici nu trebuie sa-si faca griji. Pentru educatori problemele sunt mai mari, pentru ca trebuie sa aiba justificare pentru salariul pe care il primesc luna de luna.
De aceea, ei trebuie sa tina legatura cu parintii si sa gandeasca sarcini distractive pentru copiii care nu pot merge la gradinita.

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Fac activități cu părinți, care sunt ghidati de educatoare prin intermediul online