| anonim_4396 a întrebat:

Se mai fac cursuri online dupa 11 ianuarie sau se trece la formatul fizic!? Vreau o lamurire!

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cursuri online dupa 11 ianuarie... Vreau o lamurire!"

deranjeaz-o pe diră-ta să-ți spună că DA!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vizic picaturi de ochi, dracu stie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă tu nu știi deciziile luate de școala ta, noi de unde să știm? La mine de exemplu nu s-a anunțat nimic, deci presupun că online, nu vizic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Online

| Anonimgirltpu a răspuns:

Momentan online. Asteptam sa vedem ce mai zic guvernantii pana pe 11 ianuarie.

| xXVranceaXx a răspuns:

Propun să stai în patul tău, liniștit. Cine dracu ar deschide școlile? Se va face online până la vacanța intersemestrială. De acolo, vom vedea dacă se va schimba situația.

| Mipasususuyamyamyam a răspuns:

Online

| Anonimulus2310 a răspuns:

Online din pacate