| I.Love.Football a întrebat:

Grupul de acțiune "Noii Golani" a organizat în București, luni, pe 30 noiembrie, concertul de lansare al albumului "Uniți sub Tricolor".
O piesă pe de acesta care mie îmi place mult este : Kryp feat Bullet - România mea.
http://www.youtube.com/watch?v=JtAVrs_sde8 Ce părere aveţi?
După concert a avut loc plecarea spre Chișinău a celor care au dorit să sărbătorească 1 Decembrie acolo. V'ar plăcea o asemenea experienţă?
Pentru cei are au participat la acest eveniment : cum vi s-a părut concertul?

2 răspunsuri:
| allinaraicu a răspuns:

Frumoasă melodie şi, cuvintele pătrund direct în suflet...Sunt din Chişinău, dar din păcate nu am auzit de acest eveniment...pacat,mi-ar fi fost plăcut să fiu şi eu acolo! Dacă mai afli ceva interesant anunţă-mă te rog.Mersi.happy

| anita92 a răspuns:

Da, mi-ar place la nebunie o asemenea experienta mai ales ca am contact cu persoane din republica moldova. Faptul ca serbeaza si acolo ziua Romaniei este un lucru minunat. Sunt multe persoane care se simt romani 100% si sunt mandrii de asta. Si eu sunt mandra ca sunt romanca big grin