| CrucifiedCountess a întrebat:

Hai la dans! http://www.youtube.com/watch?v=Hr0Wv5DJhuk&feature=chann el astazi dansam pe Miley Cyrus!
Va place? Dansati?

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Nu se poate si tu? si fii-mea era de dimineata cu fuguri in cap datorita ei... o sa turbez...

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, imi place...adica sunt dragute melodiile ei, insa se vorbeste preA mult de ea...rolling eyes...in rest...si ea e draguta, si melodiile ei imi plac.happy
Eu dansez!big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hai ca eu am chef mereu de dans happyCe conteaza? Numai muzica sa fielove struck

| lia a răspuns:

Si tu Brutus?
Ai luat-o razna Countess?;;) Haide ca vin si eu cu o propunere :P
http://www.youtube.com/watch?v=QPT4-mxDbSI&feature=related
Dansezi? Iti place?

| lia a răspuns:

@Bizzare, vreau sa te vad dansand pe ea tongue
Se poate?batting eyelashes

| lia a răspuns:

@Bizzare, eu vin... poate daca stiu baietii ca vin eu, vin si eihee hee
Vedem noi, asteptam rezultate tongue

| lia a răspuns:

@Auran, dupa ce am vizionat-o, iti multumesc frumos pentru sugestie dar, decat cu ei...mai bine fara.hee hee

| lia a răspuns:

@Silvio, ai gasit-o, ni se potriveste melodiahee hee
In ceea ce priveste celalalt link, este super tare laughing rolling on the floor
Ma intreb, oare, astea sunt dorintele tale?batting eyelashes

| SweetCandy a răspuns:

Acel "shhhaaa" de la inceput e divinrolling on the floorrolling on the floor
ma repet...numai dintii de earolling on the floor

laughinglaughinglaughing

| inna a răspuns:

Mamaaaa nici nu stiu cum se poate dansa pe muzica asta rolling on the floor)...thinking Scuturi din cap si de dai cu el de pereti laughing

auran
| auran a răspuns:

Lia, la melodia care ai pus-o ar trebui baietii de la Trazniti in nato cu reclama lor - sichi, sichi...

| CrucifiedCountess explică:

Si ioooo

| CrucifiedCountess explică:

Lasa-ma ca sunt unica.nu trebuie sa copiez pe nimeni laughing

| silvio a răspuns:

Mai fetelor, oare voi dansati aici?!;))
http://www.youtube.com/watch?v=fhOoPoFL3ZM&feature=related

| silvio a răspuns:

Decat sa stati sa va zbenguiti, mai bine ascultati si voi aici o balada:
http://www.youtube.com/watch?v=DF9FkfsfzOQ&feature=related

| FearNoEvil a răspuns:

Calcatul partenerei pe picioare se pune ca dans? Daca da atunci ma bag. rolling on the floor

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Alooo... ce aveti cu sora meaaa? Canta super, se imbraca super, e c00l, e $huK@rA...laughingrolling on the floorA-ti vrea voi sa fiti ca sora mea Miley! You go sis'!rolling on the floor
laughinglaughinglaughingSugestie-schimba-ti nickul in Crucified_Miley...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

93, 974, 554 views?
Viata mea. Nu's multe...
Crucufied azi nu ma bag. Alege altceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

93,974,554 views ?
Viata mea. Nu's multe...
Crucufied azi nu ma bag. Alege altceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MIley Cyrus-Hanna Montana e o diferenta, mie mi se pare tot muzica, dar acum mananc si nu pot sa dansez doar dupa aceia daca vreihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia A ta parca mai mergehee hee
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia Bine mai... doar daca ma ajuti si tu si aduci si baietiilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta foarte misto, imi place.de dansat, nu pot, ca mananc inghetata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar pe asta cine o mai strange de gat? deci asta este celebra miley cyrus. laughing