| Sabyynna a întrebat:

Hai sa spunem povesti de groaza. Cea mai inspaimantatoare castiga funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Intamplarea asta s-a petrecut anul trecut.Mergeam la tara la bunici si stateam pana seara tarziu.Eram cu sora si varul mai mari.Eu cred ca aveam vreo 11 ani.Noi stateam pana seara tarziu dar intr-o seara am vazut o lumina pe ulita.Eu,fiind foarte curios o urmaresc. Ajung la portile cimitirului si lumina isi continua drumul.Eu nu am intrat ca imi era frica.Seara urmatoare s-a repetat dar l-am luat pe bunicul cu mine.Ne ducem pana la cimitir si intram.Lumina se facu nevazuta. Bunicul este foarte bun prieten cu groparul si s-a dus sa il intrebe cine a facut acea gluma.El a spus ca a vazut si el lumina si ca intra de fiecare data in biserica.O vedem iarasi si intram in biserica dupa ea.O vedem stand langa altar si dupa se duce spre o camera a unui preot.Noi ne ascundem sa vedem ce face.Iese de acolo si il chemam pe preot sa vada ce a facut.Dar in camera nu era nimic iesit din comun! O vedem pe fereastra ca se duce la un mormant.Ne ducem dupa ea si ajungem la mormantul respectiv.Si nu era nimic! Nici acum nimeni nu stie ce a fost, dar nu a mai aparut! Sa stii ca nu este luata de pe net ci a fost traita de inca 3 oameni!
Pa.

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Povestile de groaza nu se spun in scriswinking

| JustAndreyy a răspuns:

Se spune ca intr-o casa parasita traiau fantome...dar oamenii de stiinta am dovedit ca minteau big grin