| Alle9044 a întrebat:

Heeeeei, TPU! Am o intrebare, si o cerere:
1.Care sunt cele mai bune laptopuri? [Argumentati, va rog]
2. Ati cumparat vreodata de pe MINIPRIX? Daca da, cat este transportul? Si..Sunteti multumiti?
P.S: As dori si alte site-uri de pe care pot comanda hainehappy.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa raspund doar la intrebarea nr 2.Am cumparat haine de pe MiniPrix iar transportul este de 14 lei. Daca faci o comanda de peste 100 lei ai transportul gratis.Eu sunt foarte multumita de haine, sunt de calitate doar ca trebuie sa iti stii foarte bine masurile. Daca nu iti plac sau daca nu sunt cum te-ai asteptat poti sa faci retur.Este o firma de incredere. Alt site de haine: www.bonprixro.eu