| mycrazyworld14 a întrebat:

Heeeeiii >TPU!big grin<

Vreau sa imi fac si eu un id nouthinking si nu prea am idei. Daca aveti ceva idei... cu id sa contina cuvantul freedom,? plz:*

Dau funda!; x+vot

3 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Freedom este un club la mine in oras. Poate esti din Roman ^.^ Doar zic
Hmm.Id-uri? freedom_dance
freedom_night; freedom.drug; kill_for_freedom; freedom. until. 2012; be.Free_or_be.Doomed@yahoo.com laughing

| àIèD a răspuns:

Freedomgirl_888 funda please nu mi-a dat nimeni niciuna.

| AndreeaHaha a răspuns:

Hmmthinking incearca.cv de genu : vanilla. taste sau blueberry.rush sau... poate freedom.war(libertate de razboi.)suna ca stupit si sinistru in romana dda.laughing