| SarraMarria a întrebat:

Heeei TPU. Majoritatea prietenelor mele de la școala au un iubit/prieten. Gen... se îmbrățișează, ating...stau până seara târziu afr cu ei. Se uită pe telefon în timp ce se țin în brațe, etc. Faza e că și eu am avut odată un prieten, doar ca respectivul (îi vom spune pe nume, Iustin). Era fff rece cu mine, abia dacă vb odată pe săptămâna, chiar dacă eram in acceiași șcl.
Sinceră să fiu...a venit vara, fetele ies și cu băieții, nu doar între ele. Îmi doresc fff mult să găsesc și eu pe cineva. Cum ar trebui să mă comport? crying(
P.S: am aproape 13 ani.
Ms...
starFUNDAstar

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Se uită pe telefon în timp ce se țin în brațe, etc" ce romantic, hug?

Ps: in primul rând nu mai fi o plângãcioasã!

| Djsjuajsjsj a răspuns:

Cam nasol sa vrei pe cineva alaturi doar de dragul de a fi in trend.