| Djsjuajsjsj a întrebat:

Tare mi-s curioasa. Ce mai fac copiii din zilele astea in asa zisele "relatii"?

https://www.tpu.ro/......ra-tarziu/

Gen, astia se tin de mana si numesc aia o relatie? Sau am avansat noi pana intr-acolo unde prezervativele au ajuns sa creasca mai nou si-n copaci pentru ca in continuare vanzarea catre minori ii interzisa?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Descoperirea sexualitati la pubertate este foarte buna, pentru dezvoltarea acelui individ, desigur nu vorbesc despre a face un copil la 16 ani,in alte tarii se face educatie sexuala,la noi educatia o facem pe Facebook sau pe Instagram,in alte tari parinti sunt mai deschisi cu copii lor la noi e educatie medievala ori bataie ori cearta, total aiurea,nu tineri sunt de vina si societatea,tara asta, modelul de curve copiate de la tv, avem nevoie de o schimbare in toate,sunt fete care au parinti plecati dincolo ce sa faca si ele, bunici batrani, anturajul, tv, fac si ele sex, repet a face sex nu este ceva sex a nu avea educatie sexuala este ceva rau, daca se protejeze nu ramaneau gravide atatea, unele o fac si pe banii, saracie mare

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Repet a face sex nu este ceva rau, a nu avea educatie sexuala este ceva rau

| alina2k18 a răspuns:

Pentru varsta lor e o relatie, cred ca toti am trecut prin asta, de a avea un prieten la varsta adolescentei- sa ne sarutam, imbratisam, tinem de mana.
Daca unii raman impreuna pentru ceva ani bravo lor.
Nu inteleg de ce esti asa inversunata laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Wow! au prezervative si la aprozar; cu aroma de fructe, petru fetite si baieti cu smartfone.winking laughing laughing laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Cu aroma de gutuie sau lamaie aveau?
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza internetului, e toatã buba ce e pe Facebook/Instagram, trebuie sa facã sa nu fie exclusã.
E normal, indiferent daca sunt mai putin "relatii" dar când vezi 2 adolescenti ca stau pe telefon in timp ce se tin in brate? Cum e, vomã totalã. Relatiile inter umane din ce in ce mai putine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și să se găsească în copaci, tot n-ar folosi prezervative.Care mai e farmecul sexului în baia școlii dacă nu rămăi însărcinată?

| asdf2kpower a răspuns:

In cls a 6a, am avut o colega de punea nuduri cu ea pe net (aparent avea si piercing in fofoloanca) si se futea pe bani de tigari; acum ti se mai pare grav ce a scris aia acolo? laughing)