| Forevăr a întrebat:

Heei. Pe Facebook, unde este optiunea "cauta preieteni"?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

In partea dreapta-sus, pe banda albastra intre "numele profilului tau" si "acasa" exista "cauta prieteni".Mai poti cauta prieteni accesand iconita unde se afiseaza cererile de prietenie, stanga-sus tot pe banda albastra, in dreapta sectiunii de "mesaje".
Succes!

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Http://www.facebook.com/? sk=ff E bine?

| Kesariona a răspuns:

Hmm. Pai poti sa-i cauti acolo sus in bara aia la "search"...

| mariusgone a răspuns:

In caz ca ai cont pe facebook pentru a cauta prieteni, gasesti pe antetul paginii facebook.com dupa Logo, Cereri de prietenie, Mesaje si Notificari o caseta in care este textul "Cauta" scrii acolo numele persoanei respective si de aici cred ca-i foarte simplu!