| Marta24m a întrebat:

Heei. Stie cineva dacă liceul Mihai Eminescu din Iasi este pedagogic?

3 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Nu, nu este pedagogic. Singurul liceu pedagogic din Iasi este Vasile Lupu.

| Tudor123123 a răspuns:

Http://lme.is.edu.ro/ site-ul lor oficial, gasesti tot ce vrei acolo inclusiv contact in caz ca vrei sa-i contactezi. Pentru a merge la un liceu pedagogic aveai de dat un examen, in caz ca nu stiai, iti spun asta pentru a nu-l pune fara niciun rost pe formularul acela cu liceele.

| Ofilita a răspuns:

Din cate stiu eu, nu.