| SmileSmileSmile a întrebat:

Heeii TPU! Am o pagina pe facebook si nu stiu unde sa dau ca sa fac notite! Ma puteti ajuta explicandu'mi pas cu pas? >Fuunda:

3 răspunsuri:
| SilvanA_8443 a răspuns:

Este foarte simplu! :* intra pe pagina ta de facebook. si vei vedea in stanga! acolo scrie: Informatii Fotografii Notite Prieteni Abonari. dai click pe Notite. si o sa scrie: Nu ai scris nicio notita! Scrie o notita. sper ca ti-am fost de ajutor :*

| HepiBăluns a răspuns:

Daca ai pagina-pagina de facebook (cu fani,cu likeuri),dai pe home si in jos, in stanga, iti scrie aplicatii.Sub aplicatii ai:notite,linkuri,fotografii,intrebari, si dai la notite.

P.S: viziteaza-ma si pe mine ( P R E T T Y, scris cu litere mari si cu spatiu intre litere:*)

| SmileSmileSmile explică:

Da problema e ca nu scrie NOTITE!sad