| anonim_4396 a întrebat:

Heey eu si prietenele mele vrem sa facem o sceneta de Craciun dar n u stim ce! Vrem ceva mai modern, sa fie gen parodie. ceva comic pupici! :* cea mai buna idee primeste funda si sa imi dati s site-ul de unde ati gasit-o

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Nu crezi ca ar fi un lucru legat de inspiratia, creativitatea si umorul vostru propriu? in caz ca va lipseste asa ceva... apelati la un baiat, sigur va avea aceste simturi mult mai dezvoltate happy