| Pau a întrebat:

Heey`, va rog ajutati-ma... dau funditahappy
Deci mie imi place foarte mult sa dansez... dansez ca si Shakira(belly dance mai exact), sunt pasionata de break-dance, jerk, hip hop, stilurile astea(si cum dansa MJ:X)
De fapt eu caut undeva unde se fac cursuri, sa dansez si acolo sa facem coregrafii la diferite melodii(drop it low, boom boom pow, we no speak americano etc). Stiti voi undeva?-cu detalii va rog-
Va rog.nu stiu unde sa mai cautcrying sper sa ma ajutati >voibig grin<

Ps:sunt din cj

2 răspunsuri:
| DidudicaDi a răspuns:

Se fac la palatul copiilor din barsov

| Olgutza_1836 a răspuns:

Iti place si tie stilul jerk