| Sabrine a întrebat:

Hei.am nevoie de o prezentare power point cu 23 de slide-uri despre sumerieni.care imi puteti da niste linkuri de unde as putea sa le downloadez? raman datoarebatting eyelashes

3 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Eu aș putea să-ți fac una destul de repede. Problema este: ce vei învăța tu din asta?
Mă confrunt zilnic, cu o grămadă de tineri care fac lecțiile prin download de pe net. Rezultatul. Sunt TUFĂ. Nu știu săracii nici cum îi cheamă. Nu știu nici ce să ceară să li se facă. Nu vreau să fiu complice la inconștiența lor. Omenirie de progres și asta se face prin munca fiecăruia. A! Daca ai încercat, ți-ai bătut capul și te-ai înpotmolit în ceva, dacă vrei să dai efecte video sau de sunet, te pot ajuta, dar așa...

| radu a răspuns:

Pai incearca sa faci tu una. cauti informatii pe net si poze si pui ceva scurt care sa atraga atenti nu sa scrii romane acolo. ceva care tiar atrage si tine atentia niste informatii care iti plac si tie

| asdfqw a răspuns:

Poti face singura prezentarea cu microsoft office
succes
pa