| guinevere a întrebat:

Hei,am o fosta prietena nicoleta o cheama si vreau sa imi dati un raspuns comportamentului ei:eu glumesc cu ea si ai mai spun etc. sau altele si ea zice mereu ca o injur si ea imi zicea odata ca pleaca nu stiu unde si am intrebat-o unde si ea a raspuns da ce te intereseaza pe tine si m-am enervat rau pe ea si am jicnito pe bune voi ce ziceti de acest comportament?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cu morcovul băgat undeva...
Face fițe probabil, cu un astfel de comportament o să rămână forever alone. Se crede prințesă, că trebuie să primească doar laude. Mie mi s-ar părea plictisitor să nu se glumească deloc cu mine.
Depinde ce anume i-ai spus, ce glume. Sunt de mai multe feluri, evită-le pe alea care o supără, diverse remarci de exemplu ce o deranjează.
Totuși, îmi dau seama ce fel de persoană insuportabilă e; bine că a rămas fostă prietenă.

1 răspuns:
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Asa este felul ei, poate este mai suparacioasa si nu iti intelege glumele, poate o jignesti, doar asa in gluma si ea poate lua chestia asta in serios si s-a suparat pe tine.