| Robertaa1234 a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare, se poate inchiria la hotel camera doar pentru cateva ore? Adica daca ma duc la 7 sa stau pana la 10 ceva de genul.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru sex vrei? Ce varsta ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal inchirierea unei camere in regim hotelier se face pe o zi intreaga adica 24 de ore de la ora 12 amiaza pana ziua urmatoare la aceeasi ora. Dar sunt foarte multi care nu stau toata ziua eliberand camera mai devreme si receptionerul poate "reinchiria" camera fara forme legale pentru cateva ore in caz ca are astfel de camere. Trebuie incercat deoarece se poate asemana cu un fel de bacsis si fiecare receptioner doreste sa castige cate ceva suplimentar.Bafta.

| ywar a răspuns (pentru corbulalbrosu):

DNA-ul vegheaza happy

| 26Geo a răspuns (pentru ywar):

Ai auzit de A.N.A.F.ura?

| ywar a răspuns (pentru 26Geo):

happy

| neutrino a răspuns:

Daca esti majora poti inchiria o camera la hotel, dar nu cu ora, ci cu ziua. Inchiriezi camera pentru o zi si stai numai doua-trei ore pana te refaci.

| LoveSleep a răspuns:

Nu cred c-o să-l țină mai mult de 10 minute.

| MskDesign a răspuns:

Pe ce lume traiti oameni buni? Suntem in UE din 2007 si voi tot in urma ati ramas.Se poate inchiria chiar si cu ora.Ce spuneti voi daca cineva, cu calatorie de serviciu, are nevoie sa se odihneasca 2-3 ore? Doarme pe strada?

| Lawliet14 a răspuns:

Mai ai alternativa garsonierelor in regim hotelier sau a pensiunilor.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Teoretic nu prea, practic poate gasesti, pe la hotelurile de o stea, maxim doua laughing
Daca vrei pentru cateva ore, poti sa inchiriezi un apartament in regim hotelier, de la tine din oras. Te tocmesti cu proprietarul si sigur vei rezolva.

| pEtRe08 a răspuns:

Nu prea se poate dar poate gaseesti