| Anentykkk a întrebat:

Hei. Am vazut mai demult un film cu chinezi karatisti. La televizor arata ca se numeste "Umbra Regelui"-"shadow of the dragon" dar nu pot sa il gasesc pe net. Mentinoez ca filmul e mia vechi ca eu il vizionam pe la 4-5 ani big grin. In film e vorba de 2 frati sau 2 prieteni care invata karate la un templu. etc, etc, pe la sfarsit unul din ei moare intr-un razboi cu nu stiu cine iar celalat ramane sa se supte cu aia si ramane cu o fata. [scuzati-ma daca nu am exp[licat foarte bine dar nu sunt experta in asa cevawinking ]

Fundaa :X

1 răspuns:
| GangstaGlock a răspuns:

Se descara cu tnerrotu mai intai scrii numele filmului iar apoi tnerrotu (citeste invers)