| Ellena_Bianca_2000 a întrebat:

HEi buna am un cont de facebook iar atunci cand vorbesc cu cineva pe chat scrie normal dar mai am un cont de facebook in care cand vorbesc pe chat apare intr-un patratel sau geva de genu scrisul si nu stiu cum am facut sa apara asa....Va rog daca stiti cum sa dau si la celalalt cont sa fie scrisul intr-un patratel din acela va rog spuneti-mi dau o fundita

2 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Am observat si eu chestia asta, nu cred ca poti.E posibil doar la conturile noi.

| Biggiesan a răspuns:

Mai bine vorbești pe messenger sau la telefon!