| monycutzza a întrebat:

Hei buna fetele, pentru voi am o întrebare. As vrea să-mi cumpăr un epilator, am văzut pe eMAG un epilator Braun la 140 lei. Voi de care aveți, care marca e mai buna?

Răspuns Câştigător
| SiA31 a răspuns:

Am luat setul ăsta :
https://m.emag.ro/......DFPK32BBM/

Dar când l-am luat eu, era promoție și l-am luat la 100 și ceva de lei. Nu mai țin minte exact.
Singura chestie care e enervantă la el, e că face puțin zgomot. Dar nu extrem de puternic. Pe mine nu mă deranjează ^-^

3 răspunsuri:
| SiA31 a răspuns:

Am avut și eu Braun și nu am fost așa mulțumită. Acum am de la Philips și sunt foarte încântată de el happy

| monycutzza explică (pentru SiA31):

Cu cât l-ai cumpărat?

| monycutzza explică (pentru SiA31):

Mersi mult

| SiA31 a răspuns (pentru monycutzza):

Am luat setul ăsta :
https://m.emag.ro/......DFPK32BBM/

Dar când l-am luat eu, era promoție și l-am luat la 100 și ceva de lei. Nu mai țin minte exact.
Singura chestie care e enervantă la el, e că face puțin zgomot. Dar nu extrem de puternic. Pe mine nu mă deranjează ^-^