| anonim_4396 a întrebat:

Hei, care ar fi greutatea normala la virsta de 15 ani si inaltimea 165? happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Maxim 55 kg

| Furculingură a răspuns:

În jur de 60 de kg.

| Xtadelo a răspuns:

50-60 kg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
La aceasta inaltime greutatea ideala este de 55 de kilograme.
Te pup!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Vreo 45 kg.

| AnonimKidd a răspuns:

Pai faci inaltimea - 10, adica 165-10 =155, asta inseamna 55 de kilograme happy. Asa se zice, dar eu nu respect regula asta. Sunt putin mai mica ca tine (la ani), am 1.68 si 50 de kilograme. Deci daca ai mai putin nu-i nici o problema, daca ai mai mult ar fi o problema.

| gozzila a răspuns:

La fete 53-59, la baieti 58-63