| AndreeaSiAndra a întrebat:

Hei ce faceti? Am si eu o intrebare stiti cum este in londra adica daca ati aflat ceva despre cum se traieste acolo si despre baietii de acolo despre traditii ceva ptc nu stiu ma simt intr-un fel atrasa de aceasta tara din tot ce am vazut am aflat ca se duce super bine acolo deci puteti sa imi spuneti opinia voastra va rog? funda celor mai detaliate opinii

1 răspuns:
| mariusyk08 a răspuns:

Am prieteni care traiesc acolo
in general oamenii sunt mai retinuti, mai reci, dar o duc foarte bine pe langa ei