| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti de telefonul Nokia N97? Credeti ca este de baieti? Adica eu ca fata as vrea sa imi cumpar. imi place mult. ce pareri aveti?

6 răspunsuri:
| Lexiiss a răspuns:

Si mie imi place foarte mult...chiar nu mi se pare de baieti; Buna Alegere!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei performanta nu conteaza daca esti fata.Si nu este un telefon pentru baieti, este pentru toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alte pareri?:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti place asa mult nu te mai gandi si cumpara-l, ce mai conteaza daca e de fete sau baietiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu e de baieti parerea mea... Mai degraba p alb s iti iei ca pare mai de fete. dar oricum daca iti place iti iei happy

| dragos02 a răspuns:

Exact cum scrie mai sus, daca iti place cumpara-l si nu te mai gandi daca e de fete sau baieti, dar fi atenta ca sunt 2 modele de n97, cel normal si n97 mini, cred ca n97 mini s-ar potrivi mai bine la o fatatongue