| gabrielosss98 a întrebat:

ce parere aveti despre Nokia lumia 900? Ma gandeam sa mi-l cumpar dar as vrea sa aud si alte pareri.

Răspuns Câştigător
| alexanonimu a răspuns:

Nokia lumia 900 ooo da imi aduce aminte de vremea cand Nokia facaea ravagii cu simbianurile smug mm ce vremuri dar se vede ca este o firma serioasa si a trecut la windows phone camera 8 mp procesor 1. 4GHz un telefon care marita toti baniiwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un telefon bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU recomand chiar deloc!
Suportul software a fost întrerupt asta înseamnă că aplicațiile de viitor nu vor mai exista pe platforma Windows Phone 7. x, dacă dorești un Windows Phone atunci iei un model bazat pe v 8.x, recomand un Nokia Lumia 920.

| lSummerl a răspuns:

Parerea mea este ce este un telefon tare bun. Semnal, poti baga jocuri, rezistent...

| AlexVizitiu a răspuns:

Specificatii,design:fara comentarii.Sistemul de operare este cam "meh" avand aplicatii ca Angry Birds, Fruit Ninja sau WhattApp si inca alte cateva, dar nu prea multe. Daca vrei apicatii si un market dezvoltat, iti recomand un device cu Android sau iOS.Insa daca asta nu e o problema pentru tine, ti-l recomand cu placere.

| geopisumiaumiau a răspuns:

E un telefon foarte bun