| Instagrama a întrebat:

Hei...ce se intampla cand presimti ca vei muri? la doar 23 de ani.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te obisnuiesti cu ideea mortii,dar n-o lua prea tragic.
Probabil esti sufocata de probleme si nu vezi lumina de nicaieri,asa ca intr-un fel,cauti o solutie,un refugiu total.
Nu e cel mai bun gand care iti putea veni,dar daca tot ti-a venit,profita sa te obisnuiesti cu ideea asta si sa intelegi ca nu e nimic de speriat,este ceva normal pe care, insa, nu-l poti prevedea deloc.
Cauta sa nu te lasi influentata de presimtirea ta si linisteste-te, o mica astenie de primavara trecem toti...
In plus, la vara ai si niste intalniri daca nu ma-nsel!
happy

14 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu se intampla nimic stai si astepti raspunsul.

| eugenl a răspuns:

Da ce-ai patit de crezi asta? Poate esti doar obosita si ai nevoie de o vacanta

| Instagrama explică (pentru Seepty):

Aiurea.

| Instagrama explică (pentru eugenl):

N`am patit nimic, doar ca asa presimt si ma senzatia..ciudat! am impresia ca unele lucruri le fac pentru ultima data.sad

| eugenl a răspuns (pentru Instagrama):

E clar, esti obosita. I-ati o vacanta

| cristimihailov a răspuns:

Esti intr-o pasa proasta si usor depresiva.
Iesi intr-un club, cu prietenii, prietenul, etc si iti va trece instant.

| Instagrama explică (pentru greece12):

Daaa,asa e! Abia astept sa va cunosc :*

| Instagrama explică (pentru cristimihailov):

Posibil sa fie si asta...

| Instagrama explică (pentru cristimihailov):

Mersi!

| PedoBarbie a răspuns:

Eşti obosită. Du-te şi te culcă.

| Instagrama explică (pentru PedoBarbie):

La revedere! N am nevoie de ironii

| Petruts a răspuns:

Nu se intampla nimic.Cu certitudine aveti ceva probleme emotionale, psihice, trebuie sa consultati neaparat un psihiatru sau un psiholog daca aveti astfel de ganduri.Ati trait vreo trauma in copilarie sau recent? DE URGENTA LA CONSULT DE SPECIALITATE.Va pot recomanda daca imi scrieti pe privat niste oameni care va pot ajuta.Pace!

| Instagrama explică (pentru Petruts):

laughing)Mergem impreuna daca vreti domnu`!