| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce se intampla pe 24 februarie (nu ma refer la Dragobete) stiti ceva despre acest subiect? Auzisem ceva tiktok si ma intrebam ce se intampla atunci mai exact. Nu am apucat sa ma informez în privința aceasta.

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Este ziua mea de naștere, sărbătoresc faptul că în urma ce ceva ani doi oamenii sub influența alcoolului nu au folosit contraceptive
Iar acum trebuie sa locuiască pe aceasta planetă nesuferita plină de creaturi nesuferite