| XxKAMELIAxX a întrebat:

Hei! Ce va place sa faceti in ultimul timp? Dar sa vizualizati?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma uit la drum de imi iese pe nas

| LPCTSTR a răspuns:

Relativ sa ajut oamenii de pe TPU, cat despre filme, How to get away with murder si alte cateva filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să răspund la întrebări pe TPU.
Clipurile lui Lospa și Paul Dadrian de pe YouTube.

| Michaeel a răspuns:

Imi place sa ma uit la fotografii vechi, sa desenez sau sa scriu.Sunt o persoana mai pe latura artistica si de obicei practic orice tine de arta.In ultima vreme am incput si sa ies cu bicicleta pentru cateva minute deci as putea ca si asta imi place happy mai stau si pe TPU cand ma plictisesc si am nevoie de o ocupatie. Cat despre vizionat, am inceput sa ma uit la filmele vechi clasice romanesti.Recent am vazut pentru a III-a oara Liceeni.Mai sunt si cateva seriale pe Netflix care imi plac si ma uit la ele.

| EcceHomo a răspuns:

Hmm, mai nimic.Cât e ziulica de lungă, stau în pat și mă uit la bongacams.happy