| AdeeXd a întrebat:

Hei, cine are instrumente muzicale de vanzare, de care anume si cu cat le da?

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Si eu am tot orga Gem(5 octave), tot cu 5 mil!

| AdeeXd explică:

De preferat clape sau coarda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zena, eu am un instrument de vanzare. O orga. O dau cu 5 milioane. Trebuie transformator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand Casio Ctk 731 in stare impecabila folosita doar in casa.Are 231 de tonuri si 110 ritmuri.Se pot adauga si edita ritmuri si tonuri romanesti.Merg si ritmuri de Roland si Technics.Are floppy disk, ecran luminat, memorie interna pentru ritmuri si tonuri etc.

Pret 800 ron negociabil. Bonus husa!
Daca te intereseaza tel. 0746691060 sau id adelin_stelistul