| pedaladeacceleratie a întrebat:

Hei! Cum as putea-o inveseli pe prietena mea? De la un timp este cam trista... in oras nu pot s-o scot ca momentan plouasad Ceva sfaturi?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uitati-va pe www.hazdenecaz.ro!

| Elena1234456 a răspuns:

Pai trimite-i un buchet de trandafiri rosii cu un bilet pe care sa scrie "sa zambesti este al doilea cel mai frumos lucru pe care il poti face cu buzele happy" - si spune-i ca o iubesti.

| juniper a răspuns:

Uitati-va impreuna la un film de comedie, cam ce-i place? Iti spun, comedia rezolva totul si sa nu o lasi sa plece din camera pana nu o vezi zambind happy

| zanesiprintese a răspuns:

Nu-i da trandafiri, ca se va intrista mai rau cand va vedea ca se ofilesc la fel cum i-a primit... Eu am patit-o. da da, ce o sa ziceti acum? Ca cine mi i-a dat, nu a facut-o din suflet? Hai sa va audlaughing
Am primit de florii un buchet de crizanteme si inca mai 'traieste' happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are probleme in familie si din asta e trista ca asa sunt si eu si nu am chef de nimic