| Katherineeeeee a întrebat:

Hei cum mi l-ati descrie pe Damon Salvatore adica nu cum arata ci cum e el(in film) dau fundita pentru cea mai frumoasa descriere!

Răspuns Câştigător
| bianca200190 a răspuns:

Damon este la suprafata bad si indiferent. Dar in inima lui el o iubeste pe Elena foarte mult si face foarte mult pentru ea. Siar da si viata inloc sa moara ea.Mereu a lasat-o pe Elena sa creada ca nu o iubeste si prefera sa il urasca dar la sfarsitul zilei el o va salva si o va tine in viata nu Stefan. Damon este baiatul tare la suprafata dar in interior e dulce si bun!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, la suprafata pare dur si rau, dar daca te uiti in adcancul lui, are si el o inima.

| Crinaaaaa a răspuns:

La fel ca si bianca200190