| cosmina1998 a întrebat:

Hei,cum pot seta la fb,faptul ca pentru o persoana sunt invizibila, sau pot seta pentru toate/?
Si eu am facebook-ul in engleza si nu stiu cum sa il dau in romana, nu e vorba ca nu stiu engleza doar ca ar fi mai bine daca ar fi in romana?

Răspuns Câştigător
| hgfgcuhfcuj a răspuns:

BUNA, pai ca sa pari ca esti invizibila pentru o persoana dai la aceea persoana pe chat, scrie undeva sus la caseta in care vorbesti ''apari offine pentru...'' si dai acolo si ramane asa pentru tot deaunahappy adica o sa vada mereu ca si cum nu ai fii pe facebook sper ca mai inteles si ca tea-m ajutat love struck succes fundita? happy