| codrutadejos a întrebat:

Hei! daca te vopsesti poti sa iti schimbi aspectul sa nu mai fi recunoscut asa usor .......va rog raspundeti urgent

Răspuns Câştigător
| Kozbinski a răspuns:

Da dar si cu un alt stil de machiaj si ambrcaminte.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde? Pe piele? Pe fata?

| codrutadejos explică (pentru darrio2007):

Pe par sa te vopsesti

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ar trebui sa schimbi mai multe, doar culoarea parului nu este de ajuns.
Si cu tot machiajul si imbracamintea, forma si trasaturile fetei raman la fel, deci tot poti fi recunoscuta.
Ar trebui sa iti iei o pereche de ochelari (cu rame simple, de sticla sau plastic, nu cu dioptrie), o palarie sau caciula care as ascunda cat de cat fata. Cu ochelarii e cel mai simplu- si schimba mult aspectul.
O zi buna!

| codrutadejos explică (pentru MasterOfDisaster):

Multumesc

| Kozbinski a răspuns (pentru codrutadejos):

Mersi pentru funda.ami pare bine daca pot ajuta pe cineva.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru codrutadejos):

Cu placere big grin.

| SerafimHD a răspuns:

Desigur!

| codrutadejos explică (pentru SerafimHD):

Pai eu i-am spus lui darrio2007