| Carla01 a întrebat:

Hei,fetelor! laughing
Cum scap de coşurile de pe spate,n-am pe faţă şi am pe spate,stiu că nu se prea văd, da' nu-mi plac vreau să scap de ele?
FUNDĂ! :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine să te vadă medicul de familie, cel puțin.
Poate fi o dereglare hormonală sau o infecție a pielii.
Ai nevoie de un tratament specific.
Pa, pa.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu cred că sunt coșuri dacă ți-au apărut pe spate. Ori ai făcut intoxicație de la anumite alimente ori este o dereglare hormonală.

| Innsbruck a răspuns:

Buna,poti comanda ceva de la Avon sau Oriflame impotriva cosurilor.Pentru fata este bun un corector, sau ai putea incerca tratamente naturale facute in casa