| DarkStory005 a întrebat:

Hei, imediat se apropie ziua mea. Si sunt intr-o mare dilema. Eu sunt in 2 sau...ma rog 3 grupuri de prieteni. Unul din ele sunt doar fete, sunt cateva si suntem mai mult colege. una din ele este cea mai buna prietena a mea. Dar mai sunt in alt grup, unde cei de acolo sunt mai brutali, mai rock, mai...mai genul meu. Nu mereu ies cu ei, dar ma inteleg superb si ei ma considera ca o mezina a grupului, sunt indragita de toti. Acum, nu stiu ce sa fac. As fi vrut sa ies cu prietenul meu sau fostul, sa incerc sa il recuceresc, dar as fi vrut sa ma distrez ascultand muzica, sa beau ceva cu unul din grupuri, dar si sa nu imi uit colegele cu care am crescut. mi-e greu. Mama imi da 100 de lei pentru ai cheltui de ziua mea cu prieteni. Pe cine sa aleg? Cu ce grup sa ies?

3 răspunsuri:
| Ayako a răspuns:

Iesi cu fetele

| Yasmin875 a răspuns:

Alege grupul cu care te simti tu mai bune, sau alegele pe toate, dar pe rand.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Si 100 de lei e putin pentru un grup format din cel putin 4-5 persoane...
In fine.Cat despre treaba cu anturajul, eu spun asa: de ce nu faci tu asa incat sa aduci la olalta cele 2 grupe de prieteni (cu colegele si cu rockerii) de ziua ta pentru a putea petrece impreuna fara a simti ca ai dat pe cineva la oparte.

-Numai bine.