| Latinmoon a întrebat:

Cum sa ma imbrac la un concert pe seara?
Funda! :*

7 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea cea mai potrivita tinuta e aceea in care tu te simti bine si poti dansa pe orice melodie. Uite cateva sugestii:
Poti purta niste tenisi cu o pereche de blugi, un tricou sau o camasuta draguta si un sacouas.Sau poti alege o fusta de blug cu niste tenisi si cu un tricou sau o camasuta. Sau poti sa te imbraci elegant cu o rochita, niste pantofi.si o posetuta mica dar draguta. Sper ca te-am ajutat funda?

| Roxxxxi a răspuns:

Hey.
Poti sa iti iei o rochita cu tenisi.
Jeansi cu un tricou alb, si platforme in picioare cu jeansi ridicati la glenza un pic.
O **** pana sub sani si maieu dedesubt, si tenisi sau balerini.
Nu purta neaparat tocuri, ca sa te simti tu in pielea ta sa poti dansa pe orice ritm.
Distractie placuta.

| Latinmoon explică (pentru Roxxxxi):

Mersi mult! :*

| Roxxxxi a răspuns (pentru Latinmoon):

Ma bucur ca te-am ajutat :*

| AVxd01 a răspuns:

Te sfatuiesc sa porti un blug simplu, bocanci, tricou/maiou/bluzita tot simplu/ simpla si peste un hanorac cu fermoar sau nasturi. Asa mi se pare ok. Dar mai bine ar fi sa te imbraci cum te simti tu cel mai bine. Distractie placuta!

| Latinmoon explică (pentru AVxd01):

Ma gandeam sa ma imbrac intr-o rochie visiniu cu alb, crezi ca ar fi potrivita? thinking

| AVxd01 a răspuns (pentru Latinmoon):

De ce nu?! Daca tu te simti bine, orice e ok. Te pup! :*