| Raluca591 a întrebat:

Hei, ma tot cert cu iubitul meu pentru ca tot se uita la diferite filme pe Netflix, iar eu nu suport cand se uita la partile cu sex..si femei dezbracate..Si apoi ii reprosez ca nu ma mai iubeste, etc..credeti ca problema e la mine?

10 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Este doar un film. Daca nu te-a inselat pana acum, nu ai de ce sa iti faci probleme.

| Drimmero a răspuns:

Clar doar la tine! Ce disperate sunt unele, fereasca

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, ești dusă rău.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cred, sunt sigur ca e la tine problema.
Daca la filme reactionezi asa, cum ai reactiona daca s-ar baga in seama o gagica cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce drăguță ești. Depinde de multe chestii, daca geme și zice mama ce buna e aia și îi se măresc pupilele când e de fata cu tine, nu e normal, un iubit care te respecta nici măcar nu se uită la vreuna, mai ales dezbrăcată când e langa tine. Sau în lipsa ta.

Pai daca reacționează că ăștia de mai sus când îi reproșezi, problema e la el, niciodată nu e doar vina ta sau a lui, daca va certați, des, e undeva o buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exagerezi.

| SilentRain a răspuns:

Clar ai ceva la tartacuta

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumești?
În primul rând, wtf
În al 2-lea rând, când 10 oameni îi spun unei persoane o chestie, de obicei chestia respectivă e ignorată. Dacă vii tu acum, și îi dai dreptate, ea va ignora toate celelalte răspunsuri și va înțelege că are dreptate și e bine ce face.
Femeia are nevoie de psiholog. Tu nu ai, doar fii mai atent ce scoți "pe gură".

| Jus7t a răspuns:

Păi când urmărești un film și apar și scene de genul iar tu vrei să dai skip o să sari de multe ori și peste alte scene din film ce urmează fix după ce și-o scoate ăla din ea iar tu nu vrei asta pentru că vrei să înțelegi tot episodul/filmul.
Iar să stai să te freci cu mouse ăla la orice scenă de genul mi se pare enervat.
O să te lase ăla pe motiv că ești nebună și ciudată dacă o să exagerezi cu astea.
Iar în relațiile viitoare o să iasă problema iar la suprafață dacă o lași netratată.
Deci mergi la psiholog acum să nu se agraveze.
Oricum degeaba îți zicem noi să mergi și tu tot nu o să o faci, nu e nimic, când o să dai de unul care o să fie la fel de toxic ca tine o să îți aduci aminte de noi, că o să devii toxică și nimeni normal la cap nu o să stea cu tine.
Sub chestia asta se ascund alte probleme.

| orail123 a răspuns:

Nu e la tine problema. E la el.
Daca se uita la filme xxx, w clar ca omul e obsedat de sex.
La un momrnt dat se va uita dupa alta si te va insela