| Nimeninmn2341 a întrebat:

Am și eu o problema cu iubitul meu. Am impresia ca si-a pierdut interesul și nu ma mai iubește. Se uita aproape zilnic la filme porno și după alte femei mai înzestrate sa zic asa, când avem contact sexual parca nu are erecție cum trebuie sa fie, l-am întrebat dacă e ceva în neregula și a spus ca nu ca ma iubește la fel de mult ca înainte doar ca asa sunt bărbații le-ar f.e pe toate dar ca faptele contează. Pe mine ma deranjează rau de tot asta și ne certam în continuu. Menționez ca eu sunt o persoana inhibata, dar se datorează și faptului ca nu ma face sa ma simt îndeajuns când face lucrurile astea. Asa sunt bărbații sau si-a pierdut interesul? Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

S-a terminat. Ce-i aia "asa sunt bărbații le-ar f.e pe toate"? E replica de derbedeu care nu te respecta.
Cel mai bine ar fi sa te desparti de el.

| Lukasssz a răspuns:

Nu te mai iubeste.

| Forneticugem a răspuns:

Ăla este un... nu toți suntem la fel dacă el sa uita ca bolnavi la filme dinalea tot timpul și toată ziua este bolnav.

Nu te iubește cu adevărat.