| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu se uita destul de des la imagini cu femei dezbracate. El sustine ca ma iubeste, ca se uita la ele doar de curiozitate, fara dorinta.Credeti ca e posibil asa ceva? I s-a mai intamplat si sa se simta atras de o alta fata la un moment dat. Mi-a marturisit lucrul asta, dar nu s-a intamplat nimic cu ea, pentru ca s-a gandit la mine, la noi, la relatia noastra si cu toate ca a avut ocazia, nu m-a inselat.Considerati ca ar trebui sa-mi fac griji in privinta relatiei noastre pe viitor? Credeti ca daca un barbat se uita dupa femei, acesta e un semn ca pe viitor va face chiar mai mult decat atat?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa iti faci griji. Toti barbatii se mai uita dupa femei sau vizioneaza filme porno. Al tau e destul de cinstit sa o si recunoasca.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca admira pozele de fata cu tine si recunoaste ca a fost atras si de altele... apoi, ori e dus ori e dus! Trebuia macar sa-s tina gura ca sa nu te raneasca!

| User a răspuns:

Pai trebuie' sa fie prost sa se uite la poze d'alea de fata cu tinelaughing. bine ca nu'si face si l**alaughing. si @Paris. las-o baltaoh go on. bine ca nu spui ca femeile's sfinteoh go on

| undercovergirl a răspuns:

Buna,

Este normal ca baietii sa se simta atrasi de alte fete, altele decat prietenele lor.
Nu trebuie sa te ingrijorezi din cauza faptului ca prietenului tau ii cam fug ochii sau pur si simplu este curios. Sunt foarte multe exlicatii si nu te-ar ajuta cu nimic in dilema ta.
Trebuie sa intelegi ca un baiat normal se uita dupa femei si invers, orice femeie normala se uita dupa un barbat; nu este un lucru neaparat gresit.
Poti sa incerci tot felul de trucuri pentru a-l tine langa tine, dar nu ii poti interzice sa priveasca, insa daca lucrurile decurg intr-o alta directie inseamna ca tipul nu te respecta si nici nu te iubeste.
Vorbiti deschis despre ceea ce te deranjeaza si spune-i ca se poate uita la ce vrea el atata timp cat nu esti tu prin preajma. Desi ascundem asta ne deranjeaza ca prietenii nostri sa priveasca alte femei cu noi de fata.

| Paris a răspuns:

laughing))) Orice barbat inseala, ar trebui sa bagi la cap. Daca nu inseala, ori e gay, ori e nebun, ori i-ai facut farmece. in fine ar fi ceva dubios laughing)))))

| death a răspuns:

Şi tu nu te uiţi niciodată după bărbaţi? Lasă omul să admire peisajul, că ce-i frumos şi lui Dumnezeu îi place. Dacă e băiat fidel, nu face nimic rău.

| xandra_3994 a răspuns:

Nu cred deoarece acele fete la care se uita el, nu le va putea cunoaste niciodata.si acele domnisoare stau cu cineva doar pentru bani respectivei persoanehappyasa ca stai fara nici o grija nu cred ca te va parasi pe tine pentru o alta fata:*

| Rose_2860 a răspuns:

Nu stiu cum poti sta cu el cand stii ca se simte atras si de alte femei, pur si simplu nu te iubeste cu adevarat si e foarte clar ca mai devreme sau mai tarziu te va insela! Trebuie sa fii realista!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wowlaughing am 2 variatnte pentru tinehappy
-ori e cam dilitbig grin cea ce nu prea crethinking
-ori nu stie cum sa iti dea papuciihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate al parasesti si vrei sa fiu eu prietenul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Spuneti-mi si mie daca este normal ca mama prietenului meu sa stea dezbracata in fata lui adica in chiloti sau in boxericare i se vad fesele sirestu dezbracata.Este normal asa ceva? Prietenul meu are 18 ani