| Alexandra_Mădălina_1997_VKMm a întrebat:

Hei. Mi-a scris un anonim pe ask.fm ce parere am despre el. Ce pot sa ii scriu? Spuneti-mi va rog un raspuns ok. Nu i-au in considerare raspunsuri cu "Cine esti?". Imi trebuie o parere lunga despre un anonim. Multumesc. :*

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Tu nu stii nimic despre el? cum am putea sa stim noi care nici n-am vorbit cu el?

| T0T a răspuns:

Ii spui ca nu stii cine e.

| LoveSleep a răspuns:

Am citit de 5 ori și tot nu-mi explic cât creier ai putea avea să pui o asemenea întrebare.

| Doub a răspuns:

Intrebarea ta nu are sens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-ti spui parerea despre un om de care habar n-ai? laughing
Nu stii nimic despre el, ce-i poti spune?
''Frumoasa tastatura de la care scrii''?

| EnvyU a răspuns:

Da tu nu ai destula minte incat sa porti o conversatie, sau sa initiezi una?

| Marius_Cantea_1991 a răspuns:

Spune'i frumos ca anonimii sunt rebuturi ale societatii de obicei de varsta a 3 care racoleaza copile si incearca sa le suceasca mintile, ca sunt niste incapabili care nu merita nici macar mila si timpu de a vorbi cu eiwinking niste umbre obscure fara umbra care duhnesc de bautura si tutun in intunericul vietii lor pierdute in anonimat