| AdeeaDeea2000 a întrebat:

Ofer funda! Cel mai genial raspuns pentru mine va primi funda! Dragilor, as vrea sa ma ajutati cu o problema micuta! Cineva mi-a scris ceva uratel pe ask.fm si eu i-am raspuns. Apoi mi-a mai trimis o chestie care suna cam asa:chiar daca nu mi-ai raspuns la intrebare, asta nu o sa schimbe faptul ca esti o mare ratata laughing)...Nu înteleg ce are cu mine! Ce să îi scriu? As vrea sa ii scriu ceva care sa o lase fara cuvinte ca sa spun asa(cred ca e fata)! As vrea sa ii arat ca eu nu ma las mai prejos!

Răspuns Câştigător
| EllyClau a răspuns:

Cel mai bine il lasi in pace laughing Este genul clasic de haterita care se oftica...nu o baga in seama big grin un citat zice: Nu te pune cu prostii, ca au mintea odihnita big grin

3 răspunsuri:
| lorena15 a răspuns:

Spune-i : nu, nu ti-am raspuns la intrebare pentru ca nu dau importanta intrebarilor scrise de oligofreni

| girlpoisson555 a răspuns:

Desteptul cedeaza primul.
Deci fi cu 1 secunda mai desteapta. Zic. thinking

| pikakatejulia8 a răspuns:

Daca esti desteapta nu te pune cu prosti (cel m-ai destept cedeaza) asta este sfatul meu sa o lasi in pace.