| RalucaNiță a întrebat:

Hei salut! Spuneti-mi va rog, care sunt puctele forte si/sau slabe ale prezentarii unui proiect. Gen: unul dintre punctele slabe ar fi emotiile...Am nevoie de mai multe idei, celui mai bun raspuns ii voi da funda happy

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Idei ai nevoie si cand iti exprimi cuvintele. Trebuie sa stii foare bine despre ce este vorba acolo si sa inlaturi emotiile. Sa nu folosesti a-uri. Incearca sa eviti ticuri verbale sau repetitii enervante si sa ai un vocabular cat mai vast. Ideile sa fie explicate logic.