| ChangeYourLife a întrebat:

Hei salut TPU am programul ala audacity am intrebat pe cineva cum sa fac un colaj muzical si mi-a zis ca sa caut pe net ca gasesc am gasit programul asta dar nu stiu daca e bun si sincer nu stiu sa il folosesc daca ati putea sa imi explicati cuvant cu cuvant nu am mai folost astfel de programe pana acum si habar nu am p.s va rog raspundeti repede

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici cum faci un colaj cu mai multe melodii in Audacity
http://www.videotutorial.ro/? p=5766
Succes!