| GrigoreVarlam a întrebat:

Hei, salutare! Sunt pe aici persoane care sunt pasionate de blog, persoane carora le place sa scrie pe teme filozofice, psihologie sau dezvoltare personala?

De curand am creat un site in WordPress si am cumparat un domeniu ( http://www.grigorevarlam.ro/ ) unde adaug diferite articole, marea majoritate dintre ele scrise cap coada de catre mine.

In fine, ideea care este. Doresc sa creez un grup activ de 4-5 persoane care impreuna cu mine sa adaugam articole in acest blog, fiecare cu pseudonimul lui. Pastrand formatul actual al blogului si sa-l crestem.
Voi acorda si un buget de 100 de lei pe luna ca sa ne promovam postarile pe Facebook unde detin si o pagina cu peste 3500 de aprecieri. Cu numai 2 lei, un articol poate atrage si 100 de cititori.

Asadar, daca esti pasionat de scris si o faci din placere, te invit in echipa mea! Mai multe detalii le putem discuta in privat. Multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Sunt pe aici persoane care sunt pasionate de blog,... teme filozofice, psihologie sau dezvoltare personala? "

o da, uită-te la primii (să zicem zece) din topul TPU