| Bloomi a întrebat:

Hei.Stiti niste jocuri sau ceva sa fac pe laptop,m-am plictisit...straight face Please, help me!sad

5 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Joaca hugo.laughing eprostesc, dar fenteaza plictiseala.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Film

| Leutzbv a răspuns:

Eu cand ma plictisesc intru pe miniclip si joc 8pool...

| BogdanS a răspuns:

Un Virtua Tennis 4 ar fi bun pentru tine (esti fata, nu? ca dupa nume asa esti). Daca nu un Burger Shop sau un Bejeweld.Sunt nice!

| MayaWantsCookies a răspuns:

Cand ma plictisesc, iau un markere permanente si scriu pe peretii din camera mea : versuri frumoase, sigle, caricaturi, glume etc.
Dar pe laptop. Daca ai net, poti juca transformice online ( e haios, incearca si da add la alexandraalya16 pe mess pentru tips )
Ai putea sa-ti downloadezi jocuri de pe Bigfishgames, ca ai 60 minute gratis. Fara virusi si chair e rapid si simplu. Sau de pe iwin.com, sunt unele ( categoria FREE ) pe care le ai pentru. totdeauna, dar cu reclame dupa fiecare nivel.