| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Sunt a 8 a, as vrea sa ma vopsesc gri, parintii sunt de acord. Problema este ca nu stiu ce parere va avea diriginta si profesorii. Printii mi-au zis " Tu daca inveti si esti atenta la ora, nu deranjez, nu are ca sa iti zica nimeni nimic"
Ce parere aveti? Este ok din punctul vostru de vedere?
Dau fundita :3

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce o sa-ti faca profesorii? Cu ce i-ar deranja? Sunt sigur ca o sa comenteze vreo doi, dar ce-ti pasa?

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu cred ca o sa fie probleme

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-i naiba, le spui ca se duce in doua saptamani daca comenteaza ceva. E parul tau, e dreptul tau sa faci ce vrei cu el.

| Nitunitu a răspuns:

Daca parinti tai sunt de acord, ok.

Dar combina-l si cu o alta culoare, cum ar fi un albastru deschis ca cerul.

Foloseste vopsea care se duce la 3 spalari prima oara sa vezi daca chiar iti place.