| M&M_2625 a întrebat:

Din punctul vostru de vedere, e mai bine la internat sau in gazda? Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

In gazda e mai bine.Chiar daca dai in jur de 150 ron pe lunawinking

| Libelle a răspuns:

Nu prea am inteles eu care-i faza cu internatul. dar in fine.
mie mi-ar placea sa stau in gazda cu o prietena, in oras.
dar acum depinde ce gazda ca sa te duci la o baba de 90 de ani sa stea aia pe capul tau:-
-nu lasa becu aprins
-nu chema pe nimeni la mine acas
-nu da drumu la tv acum
-unde pleci? cand vii?
sa faca toata ziua mofturi ca nu-i convine nimic ca o cata... e rau.

| Mik3 a răspuns:

La gazda, acu depinde si de tine unde iti place mai mult, dar eu unu as sta la gazdawinking

| catthshshshs a răspuns:

Eu am stat doi ani de facultate in gazda, si acum in anul trei voi sta la fel. Cred ca este mai bine si sa stii ca nu toate femeile sunt rele. Depinde de fiecare.

| alexutza222 a răspuns:

Eu cred ac la internat... stai cu prieteni/ cunosti oameni noi/ noi pr. si sa stai in gazda poate stai cu o baba de 107 ani cum a zis loveisforfree

| Akid a răspuns:

In gazda